Bursa halı yıkama Telefon

HİZMETLERİMİZ


HALI YIKAMA

Halı yıkama, el dokuması halı yıkama, yün halı yıkama, ipek halı yıkama, hijyenik halı yıkama, shaggy halı yıkama, makine halısı yıkama, profesyonel halı yıkama sorunsuz hizmet.

KOLTUK YIKAMA

Koltuk Yıkama, Leke çıkarma, hijyenik koltuk yıkama, profesyonel koltuk yıkama hizmeti Bursa AKSU HALI ve KOLTUK YIKAMA da.

OVERLOK

Halı kenarlarına overlok yapılır. Yeni halılara veya yıpranmış halılarınızın kenarına overlok çekim hizmetimiz vardır.

BATTANİYE YIKAMA

Battaniye ve yorgan yıkama konusunda hijyenik yıkama kalitemizden ödün vermiyoruz, Bursa Aksu Halı Yıkama olarak battaniye ve yorgan yıkama hizmeti veriyoruz.

YORGAN YIKAMA

Yorgan yıkama konusunda hijyenik yıkama kalitemizden ödün vermiyoruz, Bursa Aksu Halı Yıkama olarak battaniye ve yorgan yıkama hizmeti veriyoruz.

STOR PERDE YIKAMA

Stor perde ve zebra perde yıkama hizmetimiz, AKSU HALI ve KOLTUK yıkama güvencesiyle hijyenik temizlik sunuyoruz, evinizden aldığımız zebra ve stor perdelerinizi temizleyip evinize teslim ediyoruz.

Hizmetlerimiz Bursa Aksu Halı ve Koltuk Yıkama , Bursa Halı Yıkama Firmaları

Bursa da her çeşit halı ve koltuklarınızı uzman ekibimiz ile sorunsuz bir şekilde temizliyoruz. En nadide el halılarınızdan günlük kullanım için makina halılarınıza kadar hepsine itinalı bir şekilde kalitemizden ödün vermeden tam otomatik makinelerde yıkama hizmeti veriyoruz.
HİZMETLERİMİZ Bursa Aksu Halı ve Koltuk Yıkama , Bursa Halı Yıkama Firmaları Ürünlerimizin listelendiği sayfa Bursa Halı Yıkama Fabrikaları arasında öne çıkan firma AKSU HALI ve KOLTUK YIKAMA olarak; bursa halı yıkama alanında sorunsuz ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Bursa da halı yıkama firmaları, Nilüfer halı yıkama, Osmangazi halı yıkama, Yıldırım halı yıkama, Demirtaş halı yıkama, En iyi Halı ve Koltuk Yıkama Firmaları.