Bursa halı yıkama Telefon

HALI YIKAMA


Halı yıkama, el dokuması halı yıkama, yün halı yıkama, ipek halı yıkama, hijyenik halı yıkama, shaggy halı yıkama, makine halısı yıkama, profesyonel halı yıkama sorunsuz hizmet.

Halı Yıkama alanında uzman ekibimiz ile 2007 yılından günümüze en nadide el halılarınız, ipek halılarınızdan günlük kullanım halılarınıza kadar tüm ihtiyaçlarınızda hijyenik yıkama ve temizlik kalitemizden ödün vermeden kesintisiz olarak otomatik makinalar ile halı yıkama hizmeti veriyoruz.

AKSU HALI YIKAMA

Halılarınız ev ya da işyerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır ve ölçümleri yapılarak fiyat listeleri çıkarılır.

Daha sonra toz dolabında toz kum ve yabancı maddelerden arındırılması sağlanır. Buradan yıkama havuzlarına alınır, önceden sınıflandırılan halılar ayrı ayrı işleme tabi tutulur. Havuzda su ile ıslatılarak kir ve lekeleri yumuşaması sağlanır.

Sonra özel yumuşatıcılı bitkisel özlü şampuanla halı yıkama makinelerimizle ön ve arkaları dönüşümlü olarak yıkanır. Lekeler % 90 leke çıkarıcı ile giderilmeye çalışılır. Halı içinde oluşan bakteri ve zararlı canlıların yok edilmesi için ilaçlı sudan geçirilerek steril hale getirilir. Bir süre beklemeye alınır.

Yıkamaya müteakip santrifüj makine ile 1500 d/d sıkılır. Sıkılan halılar kurutma % 90 oranında suyunu atmış olur.Kalan % 10 ‘luk neminide askılarda kurutulmaya bırakılır. Kuruyan ve Pırıl pırıl olan halılarınız kalite kontrolden geçirildikten sonra parfümlenir ve paketlenir Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir.Yün Halı Yıkama

Yün halı yıkama hizmeti AKSU HALI YIKAMA da. Ücretsiz servis ile Bursa merkez ve tüm ilçelerine yün halılarınızı evinizden alıyor hijyenik temizliğini yapıyor, sorunsuz ve zamanında teslimat ile evinize teslim ediyoruz.

El Dokuması Halı Yıkama

El dokuması halı yıkama hizmeti AKSU HALI YIKAMA da. Ücretsiz servis ile Bursa merkez ve tüm ilçelerine en nadide el dokuması halılarınızı evinizden alıyor hijyenik temizliğini yapıyor, sorunsuz ve zamanında teslimat ile evinize teslim ediyoruz.

Hereke Halı Yıkama

Hereke halı yıkama hizmeti AKSU HALI YIKAMA da. Ücretsiz servis ile Bursa merkez ve tüm ilçelerine hereke halılarınızı evinizden alıyor hijyenik temizliğini yapıyor, sorunsuz ve zamanında teslimat ile evinize teslim ediyoruz.

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy halı yıkama işlemleri firmamızda detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Özel şampuanlar ile Shaggy halılarınızı hijyenik bir şekilde tam otomatik makinalarımızda temizliyoruz. Bursa Aksu Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama

İpek halı yıkama işlemleri firmamızda detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Özel şampuanlar ile İpek halılarınızı hijyenik bir şekilde tam otomatik makinalarımızda temizliyoruz. Bursa Aksu Halı Yıkama

Makina Halısı Yıkama

Makina halısı yıkama hizmeti AKSU HALI YIKAMA da. Ücretsiz servis ile Bursa merkez ve tüm ilçelerinde halılarınızı evinizden alıyor hijyenik temizliğini yapıyor, sorunsuz ve zamanında teslimat ile evinize teslim ediyoruz.

Nepal Halı Yıkama

Nepal halı yıkama işlemleri firmamızda detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Özel şampuanlar ile Nepal halılarınızı hijyenik bir şekilde tam otomatik makinalarımızda temizliyoruz. Bursa Aksu Halı Yıkama

Step Halı YIkama

Step halı yıkama işlemleri firmamızda detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Profesyonel ekip ve ekipmanlar ile Step halılarınızı hijyenik bir şekilde tam otomatik makinalarımızda temizliyoruz. Bursa Aksu Halı Yıkama

Milas Halı Yıkama

Milas halı yıkama işlemleri firmamızda detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Uzman ekip ve ekipmanlar ile en nadide Milas halılarınızı hijyenik bir şekilde tam otomatik makinalarımızda temizliyoruz. Bursa Aksu Halı Yıkama

Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama işlemleri firmamızda detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Özel şampuanlar ile Bambu halılarınızı hijyenik bir şekilde tam otomatik makinalarımızda temizliyoruz. Bursa Aksu Halı Yıkama

Halı Yıkama Bursa Aksu Halı ve Koltuk Yıkama , Bursa Halı Yıkama Firmaları

Bursa da her çeşit halı ve koltuklarınızı uzman ekibimiz ile sorunsuz bir şekilde temizliyoruz. En nadide el halılarınızdan günlük kullanım için makina halılarınıza kadar hepsine itinalı bir şekilde kalitemizden ödün vermeden tam otomatik makinelerde yıkama hizmeti veriyoruz.
HALI YIKAMA Bursa Aksu Halı ve Koltuk Yıkama , Bursa Halı Yıkama Firmaları Ürünlerimizin listelendiği sayfa Bursa Halı Yıkama Fabrikaları arasında öne çıkan firma AKSU HALI ve KOLTUK YIKAMA olarak; bursa halı yıkama alanında sorunsuz ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Bursa da halı yıkama firmaları, Nilüfer halı yıkama, Osmangazi halı yıkama, Yıldırım halı yıkama, Demirtaş halı yıkama, En iyi Halı ve Koltuk Yıkama Firmaları.